piektdiena, 2013. gada 12. aprīlis

L'Oreal, COLOR RICHE NEON


Manā īpašumā nonākušas četras jautrās L'Oreal pavasara nagu laku pudelītes. Toņi patiešām ir spilgti un piesātināti. Es gan ikdienā tik spilgtus toņus parasti nenēsāju, tomēr šoreiz man ir priecīgi, ka kaut kas tāds man ir, un galu galā - noskaņojums uzlabojas jau skatoties vien :)

827 acid watermolon; 834 banana pop


Acid Watermelon, manuprāt, ir tāds izteikti bārbijrozā tonis, bet man patīk :) Konsistence ir krēmveida. Pirmā lakas kārta klājas diezgan pleķaini un nevienmērīgi, tomēr ar otro kārtas uzlikšanu viss izlīdzinās. 

Banana Pop arī ir krēmveida konsistence, tomēr šajā gadījumā pietiek jau ar vienu lakas kārtu, lai tonis būtu vienmērīgs un necaurspīdīgs, tomēr ieraduma pēc uzklāju divas kārtas - tomēr izskatās labāk. Šī ir mana pirmā dzeltenā nagu laka. Līdz šim nevarēju sevi iztēloties ar dzelteniem nagiem, tomēr pamēģinot secināju, ka tik traki nav. Pašai par pārsteigumu man ļoti iepatikās kā šī laka izskatās uz maniem nagiem.

825 energic tangerine; 829 atomic purple


Energic Tangerine ir košs oranžīgi-korallīgs tonis. Šai lakai ir gēlveida konsistence - klājās tā visvieglāk no visām četrām. Vienmērīgi blīvam klājumam nepieciešamas divas kārtas. 

Atomic Purple izrādījās vissarežģītākā, jo nepieciešamas veselas trīs kārtas, lai naga visrma cauri nebūtu redzama. Konsistence, tāpat kā Energic Tangerine, ir gēlveida. 


Kopumā varu teikt, ka man iepatikās visas lakas, bet visvairāk - trīs košākās :) Nebija pārsteigums par ērto otiņu, jo manā īpašumā ir vairākas citas L'Oreal nagu lakas - otiņa arī šīm par laimi ir tāda pati. Tā ir tik ērta, ka nebija nekādas nepieciešamības kaut ko pielabot, vai notīrīt.
Vēl viens patīkams moments - laka diezgan ātri žūst - aptuveni 15 - 20 minūtes.
Kas man nedaudz pietrūkst - glance. Lakai nožūstot tā kļūst gandrīz vai pusmatēta, tādēļ ja gribās ļoti spīdīgu klājumu, nepieciešams lietot virskārtu, kura sniedz tādu rezultātu. 
Pēc pieredzes ar citām L'Oreal nagu lakām varu teikt, ka uz maniem nagiem tās turās 2 - 3 dienas.

Kur nopirkt?
Drogas, Kolonna, Kristiana
Cena:
LVL 3.45
Vērtējums:
8/10

23 komentāri:

 1. Man visvairāk patika Atomic Purple, bet nez vai šī sarežģītības dēļ pirkšu.

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Man viņa pirms laku izmēģināšanas arī patika vislabāk, bet pēc - pilnīgi otrādi. Bildē tas tonis izskatās labāk, nekā dzīvē, vismaz man tā šķiet.

   Dzēst
  2. Man vēl ļoti nepatīk, ka Drogās visas tās lakas samestas vienā čupā, kamēr sameklēsi...

   Dzēst
 2. Ja nav noslēpums, Tu esi fotogrāfe? Tev bildes vienmēr tik perfektas. :)

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Jā, fotogrāfa izglītība man ir, tomēr ikdienā ar to nenodarbojos. Tomēr, priekšmetu fotogrāfija ir tāds atsevišķs lauciņš, līdz bloga uzsākšanai, priekšmetus netiku bildējusi, bet man palīdzēja vīrs, kurš ir fotogrāfs, bet tagad jau tieku galā pati :) Ne vienmēr jau tik perfekti sanāk.

   Dzēst
 3. Man vislabāk patīk mandarīns, jāiet būs medīt!
  Un pievoenojos, Tavus ierakstus vienmēr bauda lasīt, tik skaistas bides :)

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Mandarīns ir foršs, bildē pat neizskatās tik labi kā dzīvē, un visvieglāk klājas :) Paldies par komplimentu :)

   Dzēst
 4. Violetā laka ļoti skaista! Man pēdējā laikā laikam patīk viss, kas ir violets:)

  AtbildētDzēst
 5. Pirmo reizi man ir iepatikusies dzeltenā nagu laka. Iespējams, ka šī arī būs mana pirmā dzeltenā. :D

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Beidzot kādam patīk arī dzeltenā :) Man jau ļoti iepatikās :)

   Dzēst
 6. Nezinu, par to spilgtumu, manējie toņi man šķita koši, bet lai tos dēvētu par Neonu! Hmm nezinu gan! Mans raxts par lakām šeit: http://lauravaluta.blogspot.com/2013/04/l-color-riche-neon-nail-polishes.html

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Neons varbūt gluži nav, bet pietiekami spilgti (manuprāt):)

   Dzēst
 7. Galīgi neizskatās pēc neona, bet krāsas izskatās fantastiskas!

  AtbildētDzēst
 8. Pēdējā laikā gribās pamēģināt šāda veida dzelteno. Citrondzeltenie un pasteļdzeltenie patīk. Varbūt ir vērts izmēģināt šo! Patīk kā ar tavu ādas toni kopā izskatās.

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Paldies :) Dzeltenais man arī bija pārsteigums, tāpēc, ka iepatikās :)

   Dzēst