otrdiena, 2017. gada 18. aprīlis

Jaunie L'Oreal un Maybelline uzacu produkti

Šķiet, ka uzacu būšana (sauksim to tā) sen, vai nekad nav bijusi tik aktuāla kā tagad, jo teju katrs dekoratīvās kosmētikas zīmols izlaiž vairākus šī segmenta produktus, kas vairs neaprobežojas tikai ar zīmuli. Mums pieejami gan dažādu tipu zīmuļi, gan uzacu ēnas, vaski, gēli un tušas.
Protams, neviens no šiem produktiem nevar aizstāt dabiski skaistas uzacis, bet tiem, kuriem tādu nav, tie var būt labi palīgi vēlamā vizuālā izskata sasniegšanā.

Manu uzacu stāsts ir visai bēdīgs. Tās man nekad nav bijušas sevišķi redzamas, tomēr pusaudžu gados (kā daudzas meitenes tolaik) nolēmu pati piekoriģēt formu, jo tās likās pārāk biezas. Rezultātā es vairākus gadus staigāju ar diedziņa biezuma uzacīm, kuras piedevām vēl nebija pārāk vienādas :) Vēlāk nolēmu tās ataudzēt, tomēr iepriekšējā forma nekad vairs neatgriezās. Vēl pēc kāda laika nolēmu atkal piekoriģēt to formu, bet šoreiz jau pie kosmetologa, kas bija veiksmīgākais no visiem risinājumiem. Tagad forma bija laba, tomēr tās joprojām nebija sevišķi redzamas, kā arī vietām uzacu matiņu nebija vispār. Tā sāku skatīties uzacu zīmuļu virzienā. Kad pirku savu pirmo uzacu zīmuli, to piedāvājums plaša patēriņa kosmētikas segmentā nebija pārāk plašs. Visi gaišām uzacīm domātie zīmuļi bija ar sarkanīgu apakštoni. Kādu laiku tādu izmantoju, bet tagad domāju ak šausmas - būtu labāk piemeklējusi kādas acu ēnas vēlamajā tonī, bet tolaik par to neiedomājos.
Tagad jau piedāvājums ir nesalīdzināmi plašāks, kā arī par laimi ražotāji daudz vairāk piedomā un piestrādā pie produktu toņiem.

Jaunākie pienācēji uzacu frontē man ir no L'Oreal un Maybelline zīmoliem. Abus nolēmu apskatīt vienā rakstā tādēļ, ka gan zīmuli, gan uzacu tušu lietoju vienmēr un abus kopā. Zīmulis palīdz piešķirt uzacīm vēlamo toni un formu, kā arī aizpilda tukšumus, bet tuša visu piekārto un liek uzacīm izskatīties nedaudz apjomīgākām.

Brow Artist Xpert zīmulis no L'Oreal Paris savā ziņā ir unikāls, jo tas ir pirmais zīmulis plaša patēriņa kosmētikas laukā ar trīsstūrveida aplikatoru (vismaz Latvijas veikalos) - ar noapaļoto zīmuļa vidusdaļu varam ietonēt uzacis, bet ar taisno malu piešķirt tām formu. Jāsaka, ka izmantošanas ērtuma ziņā šis zīmulis man ļoti patīk, tomēr pašam produktam ir daži mīnusi. Pats galvenais trūkums, manuprāt, ir tas, ka iekrāsošanas procesā zīmulis vietām saveļas kunkulīšos, kurus pēc tam ir diezgan grūti aizvākt. Es parasti šim mērķim izmantoju tīru uzacu birstīti, tomēr tā vietām notīra arī pašu zīmuli, tādēļ pēc izķemmēšanas zīmulis atkal vietām jāatjauno. Ja zīmulis būtu nedaudz cietāks, domāju, šī problēma atkristu. Vēl tāds kā mīnuss ir tas, ka, manuprāt, gaišajā tonī (Cool Blond) iezogas nedaudz par daudz zaļganais tonis. 
Neskatoties uz uzskaitītajiem mīnusiem Brow Artist Xpert zīmulis man patīk (labu uzacu zīmuli patiešām nav viegli atrast), tādēļ lietoju to ikdienā, tomēr prasītos daži uzlabojumi.

Cena: EUR 8,99
Vērtējums: 7/10

Maybelline jauno BROWprecise uzacu tušu parasti klāju pēc zīmuļa. Tā ir ar šķiedrām bagātināta gēla formula, kas ietonē un piešķir apjomu.

Zinu, ka viedokļi par šo produktu ir dažādi, tomēr mani šis jaunums iepriecināja. Kaut arī sākotnēji tušas birstīte šķita pavisam jokaina, tomēr praksē izrādījās ļoti ērta. Gumijotie sariņi lieliski izķemmē uzacu matiņus un piešķir toni, bet spicais birstītes galiņš ļauj ērti uzklāt produktu arī uzacu šaurākajā daļā. Tiesa, uz birstītes, manuprāt, allaž ir nedaudz par daudz tā gēla, tādēļ pirms lietošanas es lieko noslauku salvetē un tad viss ir kā vajag :)

Cena: EUR 7,49
Vērtējums: 8/10

* Paldies zīmola pārstāvjiem par piešķirtajiem produktiem.

5 komentāri:

 1. Uzacu tusha ar shkjiedraam, tas vareetu buut labs risinaajums plaanaam uzaciim kaa man :) :)

  Anete,
  www.lapoudreblog.com

  AtbildētDzēst
 2. Tikai man tās želejas birstīte atgādina prusaku? :D

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Tāds salīdzinājums man nebija ienācis prātā, bet kaut kāda līdzība tur ir :)

   Dzēst
 3. man vienmēr ir licies, ka lieto vai nu zīmuli, vai tušu, nebiju iedomājusies,ka tos var apvienot...

  AtbildētDzēst