svētdiena, 2012. gada 27. maijs

LANCOME, Juicy Tubes, 22 MELON

Šis bija viens no maniem Trako Dienu pirkumiem. 
Mani, protams, urdīja ziņkāre izmēģināt leģendāros Juicy Tubes, jo līdz šim mūsu ceļi nebija krustojušies. 
Tā man gadās visai bieži ar dažādiem ļoti populāriem produktiem - izmēģinu tikai tad, kad viss troksnis ap tiem sen norimis. Pat nezinu kāpēc tā....
Cik var noprast pēc dažādu blogeru atsauksmēm, Juicy Tubes spīdumi vai nu ļoti patīk, vai pilnīgi pretēji.
Kaut arī nolēmu iegādāties to jau pirms došanās uz veikalu, Trako Dienu kņadā mazliet apjuku un bija sarežģīti izvēlēties, kuru no spīdumiem vēlos sev, kaut arī piedāvājumā nemaz tik daudz to nebija. Beigu beigās izvēlējos Meloni, jo tam nebija klāt perlamutra un tonis man ļoti iepatikās. 
Diemžēl jau pēc pirmās lietošanas reizes es sapratu, ka sajūsmināto pulciņam piebiedroties nevarēšu. 
Pirmkārt, man neiepatikās aromāts - šis lūpu spīdums, manuprāt, smaržo ļoti sintētiski, it kā pēc melonēm. 
Otrkārt, tas ir neciešami lipīgs. Saprotu, ka tas nodrošina produkta noturību, tomēr tā lipīgā sajūta man ir nepanesama. Piedevām vēl, esot ārā mati vienmēr pielīp pie lūpām. 
Treškārt, kaut arī tūbiņā spīduma tonis nemaz tik gaišs nav, uz lūpām tas nav redzams, vienkārši caurspīdīgs. 
Ļoti žēl, ka man neiepatikās Juicy Tubes kvalitāte, jo spīduma tūbiņa man likās ļoti ērta un parocīga lietošanā un produkta daudzums arīdzan ir diezgan iespaidīgs - 15ml.

Kur nopirkt?
universālveikalā Stockmann, veikalos KOLONNA, Douglas, Kristiana
Cena:
LVL 9,90 (cena ar atlaidi)
Vērtējums:
4/10

10 comments:

 1. Aaaak, šausmas, kāda inflācija, savās jaunības dienās atceros, ka pirku Juicy Tubes par 7LS! Par lipīgumu un smaržu es tev piekrītu, neskatoties uz valdošo sajūsmu, domāju, ka tas ir produkts meitenēm 13+. Bet pamēģināt vienmēr vajag!

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. jā, kaut kā es nošāvu greizi, bet, nu, nekas - vismaz zināšu, ka uz šiem nav vērts skatīties :)

   Dzēst
 2. mani arī briesmīgi tracina, ka mati veja pielīp pie lūpam. Un pēc tam vēl sliktakajā variantā krasa paliek uz vaigiem kaut kur...

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. oi, tas pavisam briesmīgi

   Dzēst
  2. O, jā šitās strīpas uz vaigiem arī es pazīstu, un neviens tak maita toreiz arī nepateica, ka staigāju ar sārtām ūsām! :D

   Dzēst
  3. man ar bieži gadās, ka neviens nepasaka par tādām lietām, piemēram, ieraugu, ka visu dienu esmu nostaigājusi ar izsmērētu skropstu tušu...bēdīgi, bet es parasti cenšos pateikt, ja ko tādu pamanu.

   Dzēst
 3. nu luk vel vien iemesls kāpēc es nēsāju matus copē, man patīk lūpu spīdumi :)

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. man jau ar patīk, tikai ne lipīgie...

   Dzēst
  2. Es gan neesmu mēģinājusi šo, un nezinu cik tas ir lipīgs, bet man liekās ka vairāk vai mazāk lipīgi ir visi spīdumi, nu tā ka matus paķer visi, cik es atceros :)

   Dzēst
  3. nu, vairāk vai mazāk visi ir lipīgi, tie, kuri pavisam nav - tie ir nenoturīgi, bet šis lipīguma ziņā pārspēj visus man zināmos. Man pilnīgi tāda sajūta, ka uz lūpām ir lakas kārta, vai kas tamlīdzīgs.

   Dzēst