pirmdiena, 2018. gada 9. jūlijs

BIODERMA Photoderm Nude Touch SPF 50+

Bioderma ir viens no tiem zīmoliem, kura jaunumus patiešām ir vērts gaidīt. Vēl neilgi pirms šī jaunuma parādīšanās es domāju - kaut beidzot pie mums būtu viegli pieejams 100% minerālu saules aizsargkrēms, pēc kura jebkurā mirklī varu doties uz veikalu, nevis pasūtīt internetā, vai braukt nezin kur. Vēlēšanās piepildās :)

Vienīgais ko es nesaprotu - kāpēc pie mums tik mazā klāstā pieejami saules aizsargkrēmi ar minerālajiem filtriem (cinka oksīds un titāna dioksīds). Cik lasu angļu valodā pieejamo informāciju, ļoti daudzi cilvēki cieš no ķīmisko aizsargfiltru nepanesamības. Vai pie mums tas būtu citādi? Vai arī patiesībā nemaz tik liels skaits cilvēku nelieto saules aizsargkrēmus, lai vispār konstatētu šādu problēmu? Vai arī - ja problēma tiek konstatēta, vai cilvēks pārtrauc saules aizsargkrēmu lietošanu vispār? Variantu, protams, ir daudz. Atbildi es nezinu, bet būtu labi, ja aptieku konsultanti vairāk skaidrotu atšķirību starp dažādiem saules aizsargkrēmiem un vairāk izglītotu potenciālo pircēju. Primāri jau par nepieciešamību aizsargāt savu ādu un kādu bīstamību nes fakts, ja to nedarām.

Atgriežoties pie Photoderm Nude Touch SPF 50+ - tas ir saules aizsargkrēms, kurš nodrošina īpaši matējošu pārklājumu, kā arī ādas nepilnību mazināšanu - FLUIDACTIV patentētais komplekss kombinācijā ar kapriglicīnu regulē sebuma kvantitāti un kvalitāti, un tādējādi kavē pūtīšu veidošanos. Produkts pieejams divās nokrāsās - dabiskā un gaišā. Es neesmu mēģinājusi toņus miksēt, bet pagaidām lietoju tumšāko toni, kurš sniedz ādai skaistu iedeguma efektu. Maskējošais efekts ir diezgan viegls, tomēr ādas kopējo toni krēms izlīdzina ļoti labi.
Kaut arī krēms paredzēts taukainai sejas ādai, to ar labiem panākumiem var lietot arī normālas un sausas ādas īpašnieki - apakšā zem aizsargkrēma tikai jāuzklāj cits mitrinošs krēms. Es parasti uzklāju serumu, tad kosmētikas bāzi un tad Photoderm Nude Touch. Šajā gadījumā viss ir lieliski. Vienreiz izmēģināju klāt tikai Nude Touch, bet manā gadījumā efekts ir pārāk matējošs un āda jutās sausa un savilkta, tomēr izteikti taukainas ādas īpašnieki noteikti var lietot šo aizsargrēmu kā vienīgo kopšanas līdzekli dienas gaitā (tomēr ražotājs ieska līdzekli klāt virs mitrinoša krēma).

Praktiskās nianses ir tādas, ka krēms pirms lietošanas obligāti un diezgan aktīvi jāsakrata - lai panāktu pigmentu, pulveru un minerālfiltru optimālu sajaukšanos.
Produkts iepildīts stingrā plastmasas flakonā, kas lietošanā ir diezgan ērts. Droši flakonu var ņemt arī līdzi (lai dienas gaitā atjaunotu aizsardzību), jo tas ir labi noslēgts un tādēļ droši pārnēsājams.

*Paldies zīmola pārstāvjiem par piešķirtajiem produktiem.

2 komentāri:

  1. Biodermu var šad tad pamēģinat. Man taukaina āda, būs jāpameklē.

    AtbildētDzēst
  2. Beidzot ir krēms taukainai ādai! Līdz šim domāju, ka ir pieejami tikai universālie sauļošanas krēmi. Ļoti mani iepriecināji :)

    AtbildētDzēst