pirmdiena, 2017. gada 30. janvāris

LUMENE Bright Now Vitamin C Hyaluronic Essence, 30 ml

Hialuronskābes ekstrakts palīdz samazināt esošās grumbiņas un novērst jaunu grumbu veidošanos. Tas veicina ādas tvirtumu, Arktikas lāceņu ekstrakts un hialuronskābe optimāli mitrina ādu un manāmi izlīdzina grumbas. C vitamīns piešķir ādai mirdzumu un veicina ādas dabiskā kolagēna sintēzi, lai āda kļūtu stingrāka un gludāka. Galvenās sastāvdaļas: Arktikas lāceņu sēklu eļļa - neaizstājamās taukskābes pasargā ādu no priekšlaicīgas novecošanās; Arktikas lāceņu nektārs - spēcīgs antioksidants ar aizsargājošu pretnovecošanās iedarbību; Hialuronskābe, C vitamīns.
Lietošana: uzklāt uz tīras sejas un kakla ādas pirms seruma, kā arī dienas un nakts krēma lietošanas.

Jo ilgāk es rakstu savu blogu un jo ilgāk lasu citu cilvēku atsauksmes par sejas kopšanas produktiem, jo svarīgāk man šķiet iedziļināties informācijā par kopjošo produktu sastāvdaļām un to vērtību, vai bezvērtību ādas veselībai, tās tvirtuma saglabāšanai un kopējai ādas labsajūtai.
Mani aizvien mazāk interesē kopjošo produktu aromāti, vai patīkamā tekstūra. Galu galā, produkta aromāts, lai cik patīkams tas nebūtu, nesniedz ādai nekādus uzlabojumus un nerisina nekādas tās problēmas.
Viena no zinātniski pierādītajām sastāvdaļām, kura patiešām sniedz ādai būtiskus uzlabojumus - palīdz ādai izskatīties jaunākai un tvirtākai, palīdz izlīdzināt ādas toni, mitrināt un mīkstināt - tas ir C vitamīns. Jebkura ādas tipa īpašniece, vai īpašnieks var lietot C vitamīnu saturošus produktus un garantēti saņemt rezultātus.
Mana iepazīšanās ar šo anti-age varoni sākās ar Lumene serumu.

Pastāv vairākas C vitamīna formas, kuras tiek izmantotas sejas kopšanas produktos: L-ascorbic acid, sodium ascorbyl phosphate, ascorbyl palmitate, retinyl ascorbate, tetrahexyldecyl ascorbate, magnesium ascorbyl phosphate un ascorbyl glucoside. 

Lumene seruma gadījumā tiek izmantots ascorbyl glucoside, kas ir stabila C vitamīna forma kombinācijā ar glukozi. Kad tas iesūcas ādā, tas transformējas par askorbīnskābi (tīru C vitamīnu). Tas lieliski darbojas kā antioksidants kompānijā ar citiem antioksidantiem, lai nodrošinātu ādai gludumu, starojumu un tvirtumu. Lumene serumā kāreiz ascorbyl glucoside ir kopā ar lāceņu ogu, kā arī lāceņu sēklu ekstraktiem, kas ir spēcīgi antioksidanti. Vēl esences sastāvā atrodama hialuronskābe, kas visiem pazīstama kā efektīvākais ādu mitrinošais ingredients.
Esencei ir viegla gēlveida konsistence, kas viegli uzklājama un lieliski izlīdzinās. Iepakojums aprīkots ar pipeti, kā arī tādu kā dozētāju, kas neļauj piekļūt gaisam, lai produkts neoksidētos. Kā zināms, tā ir galvenā problēma ar C vitamīnu saturošiem produktiem, jo, par spīti saudzīgai uzglabāšanai, tie diezgan ātri oksidējas. Ja produkts ir oksidējies, tas maina smaržu, kā arī krāsu un tādu noteikti nevajadzētu turpināt lietot.
Par Lumene esenci varu teikt, ka pēc viena iepakojuma izlietošanas nekas slikts ar produktu noticis nebija.
Par esences iedarbību varu teikt, ka tā man ļoti iepatikās, tādēļ lietoju jau nākamo iepakojumu. Lietoju to no rītiem - zem sejas krēma. Esence momentāli sniedz ādai mitrinājuma komfortu un tā saucamo starojumu. Noteikti redzu atšķirību, ja kādu laiku esenci neesmu lietojusi.

Vēl svarīgi pieminēt, ka C vitamīnu saturoši serumi cīnās ar saules nelabvēlīgo iedarbību uz ādu, tomēr jāatcerās, ka tie neaizvieto saules aizsargfiltrus. Ja UVA/UVB krēmi aizsargā ādu no ārpuses, tad C vitamīns no iekšpuses, tādēļ abi ir lieliska kombinācija.

Kur nopirkt?
Drogas, Stockmann u.c.
Cena:
aptuveni EUR 20
Vērtējums:
8/10 

4 komentāri:

  1. Man tomēr liekas, ka vēl efektīvāk āda uzņem vitamīnus, ja mēs tos uzņemam ar pārtiku, bet visa kosmētika tikai tāds papildus bonusiņš..

    AtbildētDzēst
    Atbildes
    1. Protams, svarīgi vitamīnus uzņemt arī ar pārtiku, tomēr, piemēram, ar nevienmērīgu sejas toni, vai pigmentāciju tas nekādi necīnās, ko savukārt dara uz ādas uzklāts c vitamīnu saturošs preparāts (protams, kombinācijā ar saules aizsardzības līdzekļiem). C vitamīnu ir svarīgi uzņemt gan no iekšpuses, gan ārpuses, jo no abām pusēm tas dod savus bonusus :)

      Dzēst