svētdiena, 2015. gada 27. decembris

Mēneša favorīti

Ziemassvētki nu ir aizvadīti un ceru, ka katram no jums tie pagāja saskaņā ar gaidīto. Man šoreiz tie bija aktīvāki - ciemošanās, koncerti un pasākumi, tādēļ mājās būšanas sanāca pavisam maz. Blogu jaunumos arī gandrīz nesanāca ieskatīties, tādēļ tagad jāatgūst iekavētais :)
Nezinu, cik daudz rakstus un atsauksmes šogad vēl pagūšu publicēt, tādēļ par favorītiem nolēmu uzrakstīt vispirms :)

Par Shiseido vates plāksnītēm nupat jau rakstīju, tomēr pie favorītiem nevarēju nepievienot - ļoti labas.
Sisley Eau du Soir aromāts manā vēlmju sarakstā bija jau ļoti sen - beidzot varu priecāties, ka viņš man ir. 
Man ļoti patīk drāniņu maskas sejai, tādēļ nopriecājos, ka Douglas veikalos tās tagad pieejamas daudz plašākā klāstā. Šīs Japānā ražotās pieejamas dažādās variācijās - ar kolagēnu, ar hialuronskābi un ar koenzīmu Q10.
Sen nebiju lietojusi neko no Madaras produkcijas. Šie abi dienas un nakts krēmi ļoti iepatikās.
Kādreiz Rimmel Stay Glossy lūpu spīdumi bija mani iecienītākie, tādēļ nolēmu izmēģināt to atjaunoto versiju Oh My Gloss! Man par prieku nekas nav mainījies - nedz aromāts, nedz konsistence, tikai iepakojums :) 
Prieks, ka beidzot varu izmēģnāt izslavētos Hylamide serumus. Manā īpašumā ir serums ar hialuronskābi un serums jutīgai, apsārtušai ādai. Lietoju abus un abi patīk. Noteikti uzrakstīšu plašāku atsauksmi, kad abi būs izlietoti.

8 komentāri:

 1. Atbildes
  1. Man atveda draudzene. Cik zinu, tad tikai viņu mājas lapā, vai boots :)

   Dzēst
 2. Kur pirki Rimmel lūpu spīdumu?

  AtbildētDzēst
 3. Piekrītu par Shiseido vates plāksnēm! Noteikti pirkšu vēl!

  AtbildētDzēst
 4. Madara sejas krēmi abi divi ir tik forši :) Dienas krēmu būšu jau drīz izlietojusi, bet nakts krēms, bet gana daudz :) Paralēli gan sāku lietot DD krēmu, kas ir arī ir ļoti foršs un ne velti tik slavēts produkts no Madara sortimenta :)

  AtbildētDzēst