sestdiena, 2018. gada 12. maijs

L'OREAL PARIS WATERPROOF - False Lash XFiber & Paradise Extatic skropstu tušas

Nekad neesmu bijusi ūdens noturīgo skropstu tušu cienītāja, tomēr vasara ir tas laiks, kad tās tiešām noder. L'Oreal zīmols piedāvā divus jaunumus šajā kategorijā, bet es pastāstīšu kā man ar tiem veicās :)

Xfiber Xtreme Resist Waterproof tuša pielietojama divos piegājienos - vispirms uzklājam bāzes kārtu, bet tad virskārtu ar šķiedrām, kurām vajadzētu sniegt izteiktu pagarinājumu. Abas tušas birstītes ir vidēja lieluma un ar dabiskajiem sariņiem. Man patīk tas, ka šī tuša nesaķepina skropstas, tomēr jāatzīst, ka izteiktu pagarinājumu manām skropstām tā nesniedz, kā arī prasītos vairāk kuplinošā momenta.
Paradise Extatic tušai ir izteikti liela dabisko sariņu birstīte (tāda pati, kā klasiskajai Paradise tušai). Pateicoties tam, ka tuša ļoti labi atliec un notur skropstas, tās izskatās garākas un skatiens atvērtāks - it kā es būtu lietojusi skropstu atliecēju. Tas man, protams, patīk, tomēr bēdīgais moments ir tas, ka šo tušu nesanāks pārāk daudz uzslāņot, jo tas var rezultēties ar saķepušām un kunkuļainām skropstām.
Rezultātā varu teikt, ka man personīgi labāk patīk Paradise Extatic, bet kam labāk patīk atdalītas un dabiskāka izskata skropstas, domāju, labāk patiks Xfiber Xtreme Resist Waterproof tuša.

Kā tad ar noņemšanu? Nu - kā jau ar ūdens noturīgām tušām. Ja nav ļoti efektīvs acu meikapa noņēmējs, nāksies pacīnīties. Es parasti izmantoju Nivea pieniņu un pēc tam pārpalikumu notīru ar Bioderma micelāro ūdeni. Tomēr, pat ja ilgāk jādarbojas ar tīrīšanas darbiem, šīs tušas dienas laikā nebirs un būs noturīgas, pat ja peldēsieties, vai dosieties lietū :)

Kur nopirkt?
Drogas veikalos
Cena:
Xfiber Xtreme Resist Waterproof tuša EUR 16,49
Paradise Extatic tuša EUR 13,99

*Paldies zīmola pārstāvjiem par piešķirtajiem produktiem.

2 komentāri:

  1. Ļoti laba skropstu tuša, nopirku un neesmu nožēlojusi :)

    AtbildētDzēst
  2. Skropstu tuša man nepatika, nebija efekta tāda, kādu solīja, mierīgi var paņemt analogu , kas ir lētāks

    AtbildētDzēst