svētdiena, 2018. gada 18. marts

L'Oreal True Match MINERALS skin-improving foundation

Pēdējo mēnešu laikā piedzīvotās problēmas ar sejas ādu, kas manā gadījumā ir atkal atgriezies dermatīts, kā arī rozācijas saasinājums, lika no jauna un šoreiz daudz nopietnāk pārvērtēt visas manipulācijas un visus kosmētikas produktus, kurus klāju uz savas ādas. 
Par visu šo plānoju uzrakstīt atsevišķi, bet šajā rakstā gribu pastāstīt kāpēc visas šīs problēmas mani pamudināja pievērsties minerālajai kosmētikai, kura par laimi izrādījās tepat pa rokai.
Zinu, ka šādos gadījumos dermatologi iesaka iztikt bez dekoratīvās kosmētikas pavisam, tomēr man bija svarīgi atrast kaut ko, kas nekaitētu un ļautu kaut daļēji nomaskēt visus nesmukumus. 
Ne reizi vien biju lasījusi par minerālajiem pūderiem un to cik lieliski tie ir, tomēr pati nolēmu tos izmēģināt kā vienīgo maskējošo līdzekli tikai pēc tam, kad secināju, ka neviens no maniem tonālajiem krēmiem vairs lāga nedarbojas.

Kāpēc tad tieši minerālie pūderi ir tie, kurus iesaka jutīgas, vai problemātiskas ādas īpašniekiem? Pirmkārt, tie nesatur smaržvielas (lielākoties), nesatur talku, kā arī ar minerālo filtru palīdzību pasargā ādu no UV starojuma. Minerālā kosmētika daudz labāk saplūst ar ādu, ir daudz noturīgāka, kā arī der jebkura ādas tipa īpašniekiem.
L'Oreal Paris jaunie minerālie pūderi ir iepildīti ļoti ērtā un parocīgā iepakojumā, kuru ir ērti ņemt līdzi, ja ir tāda vajadzība. Uzklāšanai jāizmanto kabuki tipa ota.
Lai pūderi ērti varētu uzņemt uz otas, iepakojums ir aprīkots ar sietiņu, kas neļauj pūderim izbirt, kā arī ļauj ērti dozēt produktu. Pēc pūdera uzņemšanas uz otas, jānotrauc liekais un ar apļveida kustībām jāklāj uz ādas. Jāsaka es biju bezgala pārsteigta par pūdera izcilajām maskējošajām īpašībām, kā arī to, ka pat pēc vairākkārtējas uzslāņošanas āda neizskatās pārslogota.

Šī bilde, manuprāt, ļoti labi demonstrē pūdera lieliskās īpašības. Protams, ja mana sejas āda būtu labākā kondīcijā, arī pūderis izskatītos labāk, bet ja godīgi, neviens no maniem tonālajiem krēmiem šobrīd neizskatās ne uz pusi tik labi un tik neuzkrītoši. Dīvaini, bet krēmveida produkts šajā gadījumā izceļ visus sausas ādas laukumus un pasvītro katru negludumu, kamēr pūderis visu maksimāli izlīdzina un neliek ādai izskatīties sausai. Kaut arī ne pavisam nepriecājos par savu sejas ādas stāvokli šobrīd, tomēr esmu priecīga atklāt minerālās kosmētikas labās īpašības.
Kas attiecas uz noturību, tā ir ļoti laba, jo pūderis turas visas dienas garumā. Izņēmums bija vienīgi tas periods, kad man bija iesnas, jo tad gan vajadzēja klājumu atjaunot, bet tā tas būtu arī ar jebkuru citu produktu. Komforta ziņā par produktu arī nevaru sūdzēties - neliela sausuma sajūta ir tikai brīdi pēc uzklāšanas - dienas gaitā sejas āda jūtas komfortabli un nav nedz sausa, nedz velkoša sajūta.
Ļoti patīk šis produkts, tādēļ iesaku to izmēģināt arī citiem :)

Kur nopirkt?
Drogas veikalos
Cena:
aptuveni EUR 15
Vērtējums:
9/10

*Paldies zīmola pārstāvjiem par piešķirtajiem produktiem.

8 komentāri:

 1. Paldies liels par to ka uzrakstījāt par šo pūderi! man tieši tāda pat problēma un nezinu ko darīt, tagad izmēģināšu šo produktu, ceru ka līdzēs! :)

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Jūtu līdzi un ceru, ka iepatiksies šis produkts tāpat kā man :)

   Dzēst
 2. Sveika!
  vai varat ieteikt kādu dermatologu pie kā griezties ar šo problēmu?

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Diemžēl nevaru ieteikt, jo pati esmu bijusi pie vairākiem, bet bez īpaša rezultāta :( Pārsvarā izraksta hormonālos krēmus un viss, bet periorālā dermatīta gadījumos, kas ir mana problēma, tos vispār nedrīkst lietot. Esmu izlasījusi teju visu, kas internetā par to atrodams un mēģinu pati risināt problēmu. Šobrīd situācija ir jau daudz labāka.

   Dzēst
  2. Iespējams vajag arī uztura speciālista, dietologa konsultāciju- problēma bieži saistīta ar uzturu!

   Dzēst
  3. Taisnība, uzturam ir tiešām liela nozīme. Agrāk par to īpaši neaizdomājos.

   Dzēst
 3. Izskatās perfekts un ļoti dabisks rezultāts, ar tonālajiem parasti tik labi nenomaskē!

  AtbildētDzēst