pirmdiena, 2017. gada 6. marts

Mēneša favorīti


Šoreiz izlaidīšu tos pāris izlietotos iepakojumus (lai krājas līdz nākamajam mēnesim) un uzreiz ķeršos pie favorītiem :)
Kinetics jaunā nagu laku kolekcija jau atrādīta, bet vēlreiz gribēju pieminēt savu mīļāko toni, kurš ir Give Me Better Price. 
Pavisam svaigi parādījušās ir jaunās Maybelline uzacu tušas, kuras piešķir uzacu matiņiem toni un apjomu. Man piemērotākais no toņiem izrādījās Dark Blonde, bet pavisam pieejami trīs. Uzreiz iepatikās šis produkts, jo manas uzacis no dabas nav sevišķi biezas, tādēļ papildus apjoms ir tikai bonuss, kā arī tonis priekš manis ir ļoti veiksmīgs.
Gaidīju kad atkal sanāks būt Lietuvā, lai varētu paņemt zīmola Margarita izsmidzināmo ūdeni ar linu ekstraktu. Man jo sevišķi patīk to lietot virs meikapa, jo tas satur glicerīnu. Ja uz ādas ir sausi pleķīši, tas lieliski tos nogludina, kā arī noņem sapūderētas ādas efektu. 
Aizvadītajā mēnesī izmēģināju vairākus zīmola Algotherm produktus un gribu pieminēt tos, kuri iepatikās visvairāk. Pirmkārt jau Comfort Cleansing Emulsion. Man ļoti patīk emulsijas tekstūra, kura ir kaut kur pa vidu starp želeju un attīrošo balzamu. Līdzeklis lieliski un saudzīgi attīra sejas ādu, kā arī to vienkārši ar baudu var lietot. Ļoti iepatikās arī Nutri RE Source serums, jo tas lieliski mitrina un pabaro sejas ādu. Serumam ir ļoti viegla konsistence, tomēr tajā pašā laikā produkts ir ar izteikti barojošu efektu - lielisks serums ziemas sezonai. Pārī ar serumu brīnišķīgi darbojas RR Repair RE Source sejas krēms - tas sniedz papildus barošanu, kā arī aizsargājošu efektu. Krēmam arī ir diezgan viegla tekstūra, tas ātri iesūcas ādā un lieliski darbojas arī kā dekoratīvās kosmētikas pamats. Visbeidzot gribu pieminēt High Tolerance SOS balzamu, kas īpaši piemērots lai novērsu sausas un sakairinātas ādas sajūtu. Balzamam ir blīva, eļļaina konsistence, bet saskarē ar ādu tas uzreiz izkūst - var lietot gan kā lūpu kopšanas produktu, gan kutikulām, gan uz sejas, kur āda ir sausa. Es bieži to lietoju acu krēma vietā, jo tur āda man ir vissausākā. Brīnišķīgs produkts.
Bourjois acu ēnu paleti tonī Over Rose iedvesmojos iegādāties pēc Lizas Eldridžas video noskatīšanās (ar princeses Diānas meikapu) un nemaz nenožēloju ka nopirku, jo palete ir lieliska. Toņi ir pigmentēti, klājās un izpludinās lieliski, kā arī labi izskatās. Nelietoju vienīgi mirdzošo toni, kurš ir paletei pa vidu.

8 komentāri:

 1. Atbildes
  1. Bildē gan toņi izskatās tumšāki nekā realitātē, bet palete tiešām forša :)

   Dzēst
 2. Forši favorīti ! Tas Linu ūdens izskatās, kas interesants ;) Kad kur dodos vienmēr meklēju vietējo ražotāju produktus, īpaši jau kaimiņu valstīs

  AtbildētDzēst
 3. Pēc tā video šīs ēnas no veikaliem pazudušas vismaz pie mums :D Latvijā ir? būs jāpasūta :)

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Nav brīnums, jo video un meikaps bija tiešām lieliski - katrs grib arī sev :) Pie mums, manuprāt, šis video tik lielu iespaidu nav atstājis, jo veikalos (vismaz tajos, kuros esmu bijusi) palete joprojām pieejama :)

   Dzēst
 4. Tas Lizas Eldridžas video tiešām tik burvīgs bija! Palete vispār pārsteidza, jo nebūtu domājusi, ka Bourjois ir tik labas acu ēnas. :)

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Tiešām burvīgs - viens no labākajiem meikapa video, kādus esmu redzējusi :)

   Dzēst