trešdiena, 2013. gada 31. jūlijs

BIODROGA, Milky Cleanser for normal and dry skin


Šomēnes man nav savācies nozīmīgs daudzums ar izlietotajiem produktiem, tādēļ pastāstīšu par Biodrogas attīrošo pieniņu.

Arī es, iespaidojoties no Caroline Hirons padomiem sejas kopšanā, šobrīd cenšos izvairīties no putojošajiem attīrītājiem, kaut gan reizēm jau kāja paslīd, it sevišķi no rītiem :)

Par Biodroga kosmētikas zīmolu atsauksmes ir sanācis lasīt gaužām reti. Nesaprotu kādēļ, jo produkcija šķiet visai interesanta, kā arī pieejama pie mums jau diezgan ilgu laiku. Tai ļoti bieži ir atlaides, nezinu, varbūt tādēļ, ka maz pērk? 

Šis pieniņš ir tieši tāds, kā man patīk vislabāk - tas ir biezs. Kosmētiku šķīdina labi un ātri, tai skaitā arī skropstu tušu. Par ūdensnoturīgo gan nemācēšu teikt, jo tādu nelietoju. Pieniņa smaržu man grūti raksturot, bet man tā atgādina kosmetologa kabinetu (labā nozīmē).

Vai jums ir kāda pieredze ar Biodroga kosmētiku?

Kur nopirkt?
Kolonna, shopbeauty.lv
Cena:
LVL 14,80
Vērtējums:
8/10

13 comments:

 1. Man pret tiem krēmīgajiem tīrītājiem ir liela nepatika. Vismaz manu seju satauko un tušas noņemšana ar pieniņu man ir lielākais murgs.

  Mammai sen bija Biodrogas krēmi, man viedokļa nav.

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Esi mēģinājusi pēc pieniņa izmantot karstu kokvilnas drāniņu, ar kuru to visu notīrīt? Man kādreiz arī ne visai patika pieniņi, bet kopš atklāju tās drāniņas - pat ļoti patīk :)

   Dzēst
  2. Es savu pēdējo pieniņu esmu atdevusi un šaubos, vai pirkšu jaunu.
   Es kaut kā ar micelāro ūdeni visu notīru un tad saziepēju Madaras ziepes, ir ok.
   Bet nav teikts, ka neizmēģināšu šo metodi, ja kāda uztaisītu rakstu ar soļiem un foto vai vēl labāk - video.

   Dzēst
 2. Uff, to pieniņu nesaprotu... Nekad neko nevaru ar viņiem notīrīt.. Sašmulējos tik.
  P.s. Biodroga vairs nebūs pieejama. Ne kolonnas ne douglas.. Njem ara no sortimenta

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Hm, žēl gan. Nevarētu teikt, ka esmu ļoti satraukusies, tomēr žēl.

   Dzēst
 3. mans ideālais pieniņš ir no Esthederm, par Biodroga, bija pāris paraudziņi, bet nekas tā līdz galam neiepatikās, vel nez kāpēc man liekās, ka pie mums šai kosmētikai nav labi ar termiņiem :))

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Manējais liekās svaigs, nezinu, bet jāmēģina pārbaudīt...

   Dzēst
 4. ...es kādreiz biju uz sejas ādas skanēšanu... pati varēju redzēt kāda tā āda patiesībā zem skanera izskatās... pēc tās man skaidri un gaiši pateica, ka nedrīkstu izmantot krēmīgos, jeb pieniņveida sejas attīrītājus, jo tieši tie aizsprosto manas poras... nu ir pagājuši 10 gadi pēc šīs skanēšanas un esmu izmantojusi tikai želejveidīgos attīrītājus... un esmu pat ļoti apmierināta, ka samaksāju, par šo skenēšanu, kas precīzi pateica, kāda tipa kosmētiku varu lietot un kādu ne...

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Man prieks, ka esi atradusi savējo :)

   Dzēst
 5. Biodroga man atmina no laikiem, kad apmeklēju Kolonnas salonus. Sen tas bija :) Kaut kad sen pat izmantoju viņu pieniņu un toniku, bet vairs neatceros iespaidus.
  Un man Caroline Hirons sistēma strādā ļoti labi

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Jā, varbūt man arī tās asociācijas ar kosmetologa kabinetu tādēļ, ka arī sensenos laikos gāju uz Kolonnas salonu :)

   Dzēst
 6. Pieredzes navu, un tā atkal ir viena no tām kosmētikām, kas kaut kā apriori mani neuzrunā.

  AtbildētDzēst
 7. šis nav mēģināts un pieniņi man ar nav mīļi-kombinētai ādai labāk patīk kaut kas putojošs un ar ūdeni mazgājams. Acu kosmētiku noņemu ar micelāro.

  AtbildētDzēst